r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

Kawałek plakatu
08-11-2022

„Szkoła Kodowania” w ramach projektu Orange Digital Center

Fundacja Orange zaprasza mieszkańców Gminy Trzydnik Duży do udziału w bezpłatnych kursach programowania połączonych z doradztwem zawodowym i rozwojem umiejętności społecznych.

Orange Digital Center to międzynarodowa inicjatywa, której celem jest zwiększanie szans ludzi w życiu społecznym i zawodowym. Projekt wpisuje się w społeczną misję Fundacji Orange, która od 18 lat realizuje programy edukacyjne.

 

Osoby z Gminy Trzydnik Duży mogą aplikować do Szkoły Kodowania Online, ponieważ w Państwa region dotarliśmy już wcześniej z programem Pracownie Orange. To multimedialne świetlice, które od 2012 roku zakładamy i pomagamy prowadzić w małych miastach i wsiach. Wyposażone w bezpłatny dostęp do internetu i nowoczesny sprzęt, w wielu miejscach stały się centrum spotkań, kursów, warsztatów, a także wydarzeń integrujących lokalną społeczność. Prowadzą je Liderki i Liderzy, których szkolimy i inspirujemy do tego typu aktywności.

 

Program społeczny Pracownie Orange staje się częścią Orange Digital Center, co daje nam nowe możliwości rozwoju i poszerzania aktywności. Z tej okazji udostępniamy kursy programowania w wersji online - specjalnie dla mieszkańców i mieszkanek 65 powiatów w Polsce, w których założyliśmy Pracownie Orange.

 

Szkoła Kodowania to bezpłatna, profesjonalna nauka programowania od podstaw dla osób w wieku 18-35 lat, które poszukują nowej ścieżki zawodowej. Zakwalifikowanym osobom zapewnimy indywidualne doradztwo zawodowe, w tym badanie poziomu kompetencji społecznych i inteligencji emocjonalnej, które pozwoli poznać swoje mocne strony i źródła motywacji. Uczestniczki i uczestnicy będą mogli korzystać z konsultacji merytorycznych, spotkań z ekspertami branży technologicznej, webinarów, networkingu i inspiracji. Partnerami projektu są Pomorska Fundacja Inicjatyw Gospodarczych i Centrum Kreatywności Targowa. Nabór zgłoszeń trwa do 15 listopada 2022, liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji i regulamin znajdują się na www.szkolakodowania.com

 

 

Serdecznie zapraszamy Mieszkańców i Mieszkanki Państwa Gminy do aplikowania. Wierzymy, że opcja ta pozwoli wielu z nich wzmocnić swoją aktywność społeczną i zbudować zawodową drogę w branży, która ma zapotrzebowanie na nowych pracowników, ale wymaga też konkretnych umiejętności.

 

Fundacja Orange

Plakat

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie:

Galeria ogólna