r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Kawałek plakatu
08-11-2022

„Szkoła Kodowania” w ramach projektu Orange Digital Center

Fundacja Orange zaprasza mieszkańców Gminy Trzydnik Duży do udziału w bezpłatnych kursach programowania połączonych z doradztwem zawodowym i rozwojem umiejętności społecznych.

Orange Digital Center to międzynarodowa inicjatywa, której celem jest zwiększanie szans ludzi w życiu społecznym i zawodowym. Projekt wpisuje się w społeczną misję Fundacji Orange, która od 18 lat realizuje programy edukacyjne.

 

Osoby z Gminy Trzydnik Duży mogą aplikować do Szkoły Kodowania Online, ponieważ w Państwa region dotarliśmy już wcześniej z programem Pracownie Orange. To multimedialne świetlice, które od 2012 roku zakładamy i pomagamy prowadzić w małych miastach i wsiach. Wyposażone w bezpłatny dostęp do internetu i nowoczesny sprzęt, w wielu miejscach stały się centrum spotkań, kursów, warsztatów, a także wydarzeń integrujących lokalną społeczność. Prowadzą je Liderki i Liderzy, których szkolimy i inspirujemy do tego typu aktywności.

 

Program społeczny Pracownie Orange staje się częścią Orange Digital Center, co daje nam nowe możliwości rozwoju i poszerzania aktywności. Z tej okazji udostępniamy kursy programowania w wersji online - specjalnie dla mieszkańców i mieszkanek 65 powiatów w Polsce, w których założyliśmy Pracownie Orange.

 

Szkoła Kodowania to bezpłatna, profesjonalna nauka programowania od podstaw dla osób w wieku 18-35 lat, które poszukują nowej ścieżki zawodowej. Zakwalifikowanym osobom zapewnimy indywidualne doradztwo zawodowe, w tym badanie poziomu kompetencji społecznych i inteligencji emocjonalnej, które pozwoli poznać swoje mocne strony i źródła motywacji. Uczestniczki i uczestnicy będą mogli korzystać z konsultacji merytorycznych, spotkań z ekspertami branży technologicznej, webinarów, networkingu i inspiracji. Partnerami projektu są Pomorska Fundacja Inicjatyw Gospodarczych i Centrum Kreatywności Targowa. Nabór zgłoszeń trwa do 15 listopada 2022, liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji i regulamin znajdują się na www.szkolakodowania.com

 

 

Serdecznie zapraszamy Mieszkańców i Mieszkanki Państwa Gminy do aplikowania. Wierzymy, że opcja ta pozwoli wielu z nich wzmocnić swoją aktywność społeczną i zbudować zawodową drogę w branży, która ma zapotrzebowanie na nowych pracowników, ale wymaga też konkretnych umiejętności.

 

Fundacja Orange

Plakat

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: