r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Zaproszenie dla seniorów
14-04-2017

Zaproszenie dla seniorów

"Akcja Senior" w gminie Trzydnik Duży nabiera tempa. Po spotkania organizacyjnym, które odbyło się przed dwoma tygodniami, miejscowy ośrodek kultury zaprasza na zajęcia w środę 19 kwietnia.

Między 10.00 a 13.00 organizatorzy proponują najpierw warsztaty kulinarne, których uczestnicy będą piec pieroga, nazywanego też "kaszakiem", a potem proponują nordic walking senior. O kijki trzeba zadbać ze własnym zakresie, a po spacerze będą jeszcze zajęcia ruchowe z elementami tańca, trening interpersonalny oraz warsztaty plastyczne, których efekty zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie w wakacje.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne - wystarczy pojawić się w GOK w Trzydniku Dużym i zabrać ze sobą... dobre chęci.

"Akcja Senior" to inicjatywa wójta Franciszka Kwietnia i ośrodka kultury, którzy zachęcają mieszkańców w wieku co najmniej 60 lat, by wyszli z domów, spotkali się z innymi seniorami, dzielili się swoim doświadczeniem i wiedzą oraz zdobywali nowe umiejętności i miło spędzali wolny czas. Projekt obejmuje cykl warsztatów, kursów, spotkań i innych wydarzeń, podzielonych na cztery części - artystyczną, edukacyjną, aktywności fizycznej i psychicznej oraz integrację i aktywność społeczną.

Źródło: http://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-zaproszenie-dla-seniorow,17142.html

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie:

Galeria ogólna