r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Strażacy na medal
19-09-2022

Strażacy na medal

Ochotnicza Straż Pożarna w Trzydniku Dużym ma najlepszą drużynę sportowo-pożarniczą w powiecie kraśnickim. To ona wygrała turniej powiatowy, który odbył się w niedzielę 18 września w Szastarce, a w nagrodę wystąpi w finale wojewódzkim.

Rozpoczęcie niedzielnych zmagań ze względu na pogodę było przekładane, ale ostatecznie udało się rozegrać obydwie konkurencje z udziałem 14 zespołów. Po pierwszej części zawodów, czyli sztafecie pożarniczej OSP Trzydnik Duży zajmowała piąte miejsce, a najlepiej wypadły OSP Majdan-Grabina i OSP Majdan-Obleszcze. W ćwiczeniach bojowych trzydnicka drużyna była jedną z dwóch w całej stawce, które nie otrzymały punktów karnych, a to dało jej awans na pierwsze miejsce i zwycięstwo w całym turnieju z dorobkiem 112,46 punktu.

Na drugim stopniu podium stanęła OSP Majdan-Grabina (114,12 pkt) , a trzecia była OSP Majdan-Obleszcze (120,24 pkt).

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Cezary Drewniak, Mateusz Nowak, Damian Brzuszkiewicz, Sylwester Widok, Mateusz Robak, Jakub Tomczyk, Franciszek Płecha i Marian Dyguś.

W niedzielnych zawodach powiatowych gminę Trzydnik Duży reprezentowała również OSP Węglinek, która uplasowała się na szóstej pozycji. Tę ekipę tworzyli: Robert Łączuk, Łukasz Jarosz, Jacek Pietras, Jakub Pietras, Mateusz Paś, Jerzy Kot, Damian Sieczkoś, Michał Lenart i Marcin Pęcak.

Wojewódzkie zawody sportowo-pożarnicze z udziałem najlepszych drużyn w poszczególnych powiatach, w tym OSP Trzydnik Duży, odbędzie się w najbliższą niedzielę w Krasnymstawie.


(fot. UG Trzydnik Duży)

Źródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-strazacy-na-medal,27728.html?p=1

 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: