r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Finisz świątecznego konkursu plastycznego
10-04-2017

Finisz świątecznego konkursu plastycznego

Uzdolnieni plastycznie mieszkańcy gminy Trzydnik Duży mają coraz mniej czasu na zgłoszenie swoich propozycji w tegorocznym Konkursie Wielkanocnej Plastyki Obrzędowej. Termin przyjmowania prac upływa w czwartek 13 kwietnia.

Świątecznymi palmami, pająkami i pisankami mogą się pochwalić autorzy w różnym wieku, od dzieci, przez młodzież szkolną po dorosłych, w tym twórcy ludowi i członkinie kół gospodyń wiejskich. Każdy może zgłosić swoją propozycję tylko w jednej kategorii. Technika wykonania jest nieograniczona, a jury będzie oceniać, m.in. czy prace są zgodne z regionalną tradycją wielkanocną, na ile są oryginalne i starannie wykonane.

Propozycje należy składać w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym. Najlepsze zostaną nagrodzone i zaprezentowane na pokonkursowej wystawie, która zostanie otwarta 14 kwietnia i będzie czynna przez miesiąc.

Źródło: http://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-finisz-swiatecznego-konkursu-plastycznego,17091.html

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie:

Galeria ogólna