r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

Kawałek plakatu
26-08-2022

Akcja "Twoja Krew ratuje życie" 11.09.2022r. !

Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie O/ Kraśnik oraz Proboszcz Parafii św. Józefa Robotnika w Kraśniku Ks. Janusz Stefanek serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w akcji poboru krwi pod nazwą „Twoja krew ratuje życie".

Zbiórka krwi odbędzie się 11 września 2022 roku w godzinach 9:00-13:30 przy  Kościele św. Józefa Robotnika w Kraśniku Fabrycznym.


Oddawanie krwi jest bezpieczne i bezbolesne, a stosowany sprzęt jest sterylny  i jednorazowy. Przed oddaniem krwi wykonuje się wstępne badanie laboratoryjne i lekarskie, pozwalające ocenić stan zdrowia dawcy. Krew mogą oddać osoby zdrowe pomiędzy 18 a 65 rokiem życia. Do oddania krwi należy zgłosić się po lekkim posiłku  wraz z dokumentem tożsamości ze zdjęciem.
Nie zapominajmy o ludziach potrzebujących naszej pomocy. Krwi nie można niczym zastąpić, ani jej sztucznie wyprodukować, dlatego tak ważna jest Wasza ofiarność.


Wszystkich chętnych, którzy chcieliby podzielić się darem krwi zapraszamy do zapisywania się pod numerem telefonu

(81) 826-17-87. Dla uczestników Akcji przewidziane są upominki.

 

Plakat

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: