r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

Grafika z napisami i ludzmi
23-08-2022

Rządowy Program Fundusz Młodzieżowy Edycja 2022

Od 18 sierpnia 2022 r. młodzieżowe organizacje pozarządowe mogą składać wnioski o granty w ramach Rządowego Programu Fundusz Młodzieżowy - edycja 2022.

Konkurs skierowany jest do młodzieżowych organizacji pozarządowych, które mogą ubiegać się o granty na realizację ciekawych projektów społecznych i na swój rozwój, a pośrednio także do grup nieformalnych, młodzieżowych rad przy JST i samorządów uczniowskich, które na późniejszym etapie będą mogły pozyskać środki finansowe poprzez mechanizm regrantingu.  Organizacje młodzieżowe mogą starać się o przyznanie im dotacji do 250 tys. zł, a podmioty chętne do pełnienia funkcji regrantera – aż do 2,5 mln zł. Nabór wniosków prowadzony jest za pośrednictwem generatora System Obsługi Dotacji NIW-CRSO na stronie internetowej https://generator.niw.gov.pl/. Zainteresowane środowiska mogą składać wnioski do 12 września 2022 roku do godz. 16:00.

Szczegółowe informacje o programie znajdują się na stronie internetowej:

https://www.gov.pl/web/dlamlodych/wystartowal-rzadowy-program-fundusz-mlodziezowy--edycja-2022

 

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie:

Galeria ogólna