r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

Kawałek plakatu
05-08-2022

Szkolenie eksperckie dla Podmiotów Ekonomii Społecznej z zakresu zamówień publicznych

Szanowni Państwo, Chcielibyśmy zaprosić Państwa oraz podmioty z Państwem współpracujące do udziału w naszym projekcie pt. "Szkolenie eksperckie dla Podmiotów Ekonomii Społecznej z zakresu zamówień publicznych w województwie podlaskim, warmińsko-mazurskim, lubelskim, mazowieckim i łódzkim."

W ramach projektu oferujemy następujące formy wsparcia:

  1. Szkolenia, które będą odbywać się w trybie online, nie kolidując  z Państwa pracą oraz innymi obowiązkami. Szkolenia poprowadzi wykwalifikowana kadra.
    Po zakończonym szkoleniu otrzymają Państwo certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.
  2. Otrzymywanie cyklicznie newslettera oraz dostęp do portalu:  przetargipubliczne.com z aktualnymi przetargami z danej branży i województwa.
  3. Bezpłatne doradztwo przy opracowywaniu ofert i zapytań ofertowych oraz pomoc wyspecjalizowanej kadry przy składaniu ofert.
  4. Dodatkowo istnieje możliwość otrzymywania informacji o: ogłaszanych konkursach,  naborach wniosków w ramach funduszy europejskich oraz szkoleń bądź webinariów z których może skorzystać Państwa organizacja.

Udział w Projekcie oraz wszelkie wsparcie jest zupełnie bezpłatne

plakat
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie:

Galeria ogólna