r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

Finał sezonu artystycznego w ośrodku kultury
01-07-2022

Finał sezonu artystycznego w ośrodku kultury

Sezon artystyczny 2021 – 2022 w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym został oficjalnie zakończony. Finałowy koncert z udziałem uczestników zajęć, organizowanych przez placówkę przez ostatnich 10 miesięcy, odbył się w czwartek 30 czerwca.

To pierwsze tak uroczyste podsumowanie sezonu po kilkuletniej przerwie spowodowanej pandemią.

W czwartkowe popołudnie na scenie trzydnickiego ośrodka kultury prezentowali się wokaliści, instrumentaliści, zespoły taneczne i grupa akrobatyczna. Ponadto sekcja plastyczna pokazała w ogrodzie wybrane prace, które powstawały od września ubiegłego roku i zdobywały laury nie tylko w konkursach wojewódzkich, ale także ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych.

 

Kończąc sezon dyrektor GOK w Trzydniku Dużym Ewa Sobota i instruktorzy wręczyli uczniom certyfikaty, potwierdzające ukończenie zajęć. Z kolei Daria Just, Edyta Biały, Beata Góra, Olimpia Koziej-Kula, Sławomir Nowak i Stanisław Długosz otrzymali świadectwa najlepszych instruktorów.

 

Pracę ośrodka przez cały sezon wspierali wolontariusze - Sebastian Krawczyński i Filip Rak, którzy w ramach podziękowania odebrali z rąk pani dyrektor specjalne koszulki.

 

Na zakończenie artystycznego popołudnia wszyscy uczestnicy spotkali się w ogrodzie GOK na "kinder bankieciku", przygotowanym przez Sebastiana Krawczyńskiego. Dzięki sponsorom organizatorzy mogli również zaprosić dzieci na kolorową watę cukrową i popcorn, które sfinansowali: członek Zarządu Powiatu Kraśnickiego Henryk Flis, wójt gminy Trzydnik Duży Krzysztof Serafin, sekretarz gminy Tomasz Mularczyk i lekarka rodzinna Bożena Wilkołek.

 

(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

Źródło: IAS24
 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: