r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

Strażacy z pucharami
28-06-2022

Strażacy z pucharami

Trzydnik Duży, Węglinek i Agatówka - tak wygląda podium tegorocznych zawodów sportowo-pożarniczych w gminie Trzydnik Duży. W turnieju, który odbył się na trzydnickim stadionie w minioną niedzielę 26 czerwca, wzięło udział 7 z 11 reprezentacji Ochotniczych Straży Pożarnych w gminie.

Dominacja zespołu z Trzydnika Dużego była bezdyskusyjna. Już po sztafecie pożarniczej 7 x 50 metrów z przeszkodami wyprzedzał kolejną ekipę o prawie 7 punktów, po ćwiczeniach bojowych dołożył kolejne 1,2 punktu, by ostatecznie wygrać zawody z przewagą 12,5 punktu nad OSP Węglinek.

Zwycięska drużyna z OSP Trzydnik Duży wystąpiła w składzie: Cezary Drewniak, Mateusz Nowak, Damian Brzuszkiewicz, Damian Robak, Sylwester Widok, Mateusz Robak, Arkadiusz Rak, Franciszek Płecha i Kacper Rychlicki.

Za reprezentacjami OSP Trzydnik Duży, OSP Węglinek i OSP Agatówka uplasowały się zespoły z Woli Trzydnickiej, Łychowa Gościeradowskiego, Olbięcina i Liśnika Małego.

Puchary i nagrody finansowe dla najlepszych drużyn oraz statuetki i dyplomy dla pozostałych zespołów wręczali prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP jednocześnie wójt gminy Trzydnik Duży Krzysztof Serafin i członek zarządu Powiatu Kraśnickiego Henryk Flis.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali młodszy kapitan Kamil Bryczek i młodszy ogniomistrz Jacek Zapalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kraśniku, a o przygotowanie areny zmagań zadbali druhowie z OSP Trzydnik Duży na czele z naczelnikiem i komendantem gminnym OSP Marianem Dygusiem.


(fot. UG Trzydnik Duży)

Źródło IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-strazacy-z-pucharami,27300.html?p=1

 

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: