r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

PLAS 2017 zakończona
28-03-2017

PLAS 2017 zakończona

Zwycięstwem GUKS Modliborzyce w Trzydnik Dużym zakończyła się tegoroczna edycja Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki. W rywalizacji wzięło udział sześc ekip, w tym dwa zespoły gospodarzy, z których jeden stanął na drugim stopniu podium.

W ostatnim z cyklu trzech turniejów, który odbył się w hali trzydnickiego gimnazjum w niedzielę 26 marca, obydwa zespoły z Trzydnika Dużego zagrały ze sobą. Po bardzo wyrównanym spotkaniu w tie break'u wygrał KS GOK I, który zagrał w finale z GUKS Modliborzyce. Niekwestionowany lider tegorocznych rozgrywek i triumfator PLAS z ubiegłego roku, czyli drużyna z Modliborzyc okazała się lepsza, wygrywając 3:1. KS GOK Trzydnik Duży I zajął więc drugie miejsce, a na trzecim stopniu podium stanęli siatkarze "Trójki" Kraśnik.

Na czwartym miejscu zawody zakończyły "Wilki" SPS "Perła" Rudnik, a na piątym uplasował się KS GOK Trzydnik Duży II, który w meczu o piatą lokatę pokonał "Górkę" Kraśnik 3:1.

Wicemistrzami PLAS zostali: Mateusz Maciąg, Artur Ufniarz, Michał Lipowy, Arkadiusz Lipowy, Robert Pachla, Kamil Dębicki, Patryk Serwatka i Michał Sieczkoś.

W KS GOK Trzydnik Duży II zagrali: Grzegorz Boćkowski, Kamil Lipowy, Jakub Serwatka, Jakub Szczepanik, Albert Tarnowski, Dominik Czerwonka i Jakub Łosek.

Na zakończenie PLAS siatkarze odebrali medale, puchary, pamiątkowe statuetki i dyplomy, które wręczał Henryk Flis z komisji kultury i sportu Rady Powiatu w Kraśniku.

Źródło: http://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-plas-2017-zakonczona,17011.html

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie:

Galeria ogólna