r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

Sadzonka
11-05-2022

Zaproszenie na seminarium

Szanowni Państwo, W dniu 12 maja 2022 r. o godz. 11.00, w Centrum Innowacyjno –Szkoleniowym LODR w Końskowoli odbędzie się seminarium nt. „Gospodarstwa opiekuńcze – badanie potencjału społecznego i rynkowego”. Spotkanie to ma na celu wymianę wiedzy i informacji o koncepcji gospodarstwa opiekuńczego wypracowanej w ramach projektu GROWID oraz strategii jej wdrażania.

Do wzięcia udziału w seminarium zapraszamy osoby zainteresowane budową systemu wsparcia dla osób starszych na obszarach wiejskich, w szczególności: rolników, właścicieli gospodarstw agroturystycznych, osoby oferujące usługi społeczne. Zapraszamy również przedsiębiorców i osoby fizyczne zainteresowane prowadzeniem działalności opiekuńczej, wolontariuszy zajmujących się osobami wymagającymi opieki i przedstawicieli LGD związanych z tematyką usług opiekuńczych dla osób starszych. Bardzo ważne jest dotarcie z wypracowaną koncepcją rozwoju gospodarstw opiekuńczych do podmiotów istotnych w procesie jej wdrażania, dlatego liczymy na obecność  przedstawicieli samorządów działający w obszarze polityki senioralnej oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na rzecz osób wymagających wsparcia.  

 

Prosimy o przekazanie, na terenie działania Waszych  powiatowych zespołów, przesłanych Państwu zaproszeń osobom zainteresowanym świadczeniem opieki i budowaniu w Polsce sieć przyjaznych miejsc, w których wsparcie znajdą osoby starsze, doświadczające chorób, niepełnosprawności i samotne.  

 

Liczba uczestników szkolenia jest  ograniczona do 30 miejsc. Dlatego najpóźniej do 10 maja, prosimy na adres dorota@wodr.konskowola.pl,  przesłać dane osób (imię i nazwisko, adres i tel. kontaktowy), które przyjmą i potwierdzą Państwu swoje uczestnictwo.

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: