r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

napis życzenia
04-05-2022

Życzenia

W Dniu Świętego Floriana wszystkim Strażakom składamy najserdeczniejsze życzenia, podziękowania i wyrazy uznania za pełnioną służbę. Dziękujemy za Wasz trud, zaangażowanie, gotowość o każdej porze dnia i nocy, a w sposób szczególny za poświęcenie w ratowaniu ludzkiego życia, zdrowia i mienia. Niech patron Strażaków Św. Florian otacza swoją opieką wszystkich członków Ochotniczych Straży Pożarnych i funkcjonariuszy Straży Pożarnej w wypełnianiu trudnej powinności.
W Dniu Świętego Floriana wszystkim Strażakom  składamy najserdeczniejsze życzenia, podziękowania i wyrazy uznania  za pełnioną służbę.  Dziękujemy za Wasz trud, zaangażowanie, gotowość o każdej porze dnia i nocy,  a w sposób szczególny za poświęcenie  w ratowaniu ludzkiego życia, zdrowia i mienia.  Niech patron Strażaków Św. Florian otacza swoją opieką  wszystkich członków Ochotniczych Straży Pożarnych  i funkcjonariuszy Straży Pożarnej  w wypełnianiu trudnej powinności.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: