r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Kończą się zapisy na przegląd twórczości wiejskiej
08-11-2016

Kończą się zapisy na przegląd twórczości wiejskiej

Jubileuszowy, bo organizowany po raz 15, Powiatowy Przegląd Twórczości Artystycznej Wsi w Trzydniku Dużym coraz bliżej, dlatego organizatorzy kończą zapisy chętnych. Wykonawcy, którzy chcą się zaprezentować podczas tegorocznej imprezy mają na zgłoszenie się do miejscowego ośrodka kultury jeszcze tylko trzy dni.

Udział w przesłuchaniach mogą wziąć zespoły teatralne, kabarety, zespoły śpiewacze, kapele, chóry lub zespoły wokalno-instrumentalne. Podobnie jak w poprzednich latach tematyka prezentacji jest dowolna, ale nie mogą to być programy, przedstawiane w dotychczasowych edycjach przeglądu.

Jury będzie oceniać wartości artystyczne i poznawcze w kategoriach: zespoły prezentujące widowiska oparte na obrzędach i zwyczajach ludowych, sztuki teatralne lub kabarety, zespoły śpiewacze oraz kapele ludowe w tradycyjnym repertuarze regionalnym lub innym.

Występy zespołów śpiewaczych i kapel mogą trwać najdłużej 10 minut, pozostali wykonawcy mają pół godziny na swoje przedstawienie.

Najlepsi artyści otrzymają nagrody rzeczowe lub finansowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku.

Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do najbliższego czwartku 10 listopada, a szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie w trzydnickim GOK pod numerem: 15 873 18 26 lub w Starostwie Powiatowym w Kraśniku pod numerem: 81 826 17 92.


(fot. arch. GOK Trzydnik Dużym)
(Żródło: http://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-koncza-sie-zapisy-na-przeglad-tworczosci-wiejskiej,16192.html)

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: