r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Hej kolęda, kolęda
03-12-2016

Hej kolęda, kolęda

Powiatowe Przeglądy Kolęd, Pastorałek i Zespołów Kolędniczych w Trzydniku Dużym w powiecie kraśnickim od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. W poprzednich edycji na scenie miejscowego ośrodka kultury prezentowało się ponad pół tysiąca artystów, a teraz organizatorzy rozpoczęli przyjmowanie zgłoszeń do tegorocznej imprezy.

Prezentacje są planowane na połowę stycznia Zgłoszenia mogą przesyłać wykonawcy w różnym wieku, zarówno soliści, jak i zespoły wokalne czy wokalno-instrumentalne, a także chóry i zespoły śpiewacze oraz grupy kolędnicze.

Każdy z uczestników przeglądu wykona dwie kolędy lub pastorałki, natomiast grupy kolędnicze będą mieć na swoje widowiska do 25 minut. Oceniający prezentacje jurorzy będą brać pod uwagę m.in. dobór repertuaru, aranżację i muzykalność wykonawców, a w przypadku grup kolędniczych - scenografię, ruch sceniczny, rekwizyty i muzykę.

Najlepsi artyści otrzymają nagrody, ufundowane przez organizatorów ze Starostwa Powiatowego w Kraśniku i Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym.

Szczegółowe informacje w sprawie przeglądu można uzyskać w trzydnickim GOK osobiście lub telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26 lub w starostwie powiatowym: 81 826 17 92. Pełny regulamin i kartę zgłoszeniową można pobrać ze strony: www.goktrzydnik.com.pl.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 5 stycznia, a prezentacje rozpoczną się 12 stycznia i potrwają trzy dni.


(fot. arch. GOK Trzydnik Duży)
(Źródło: http://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-hej-koleda-koleda,16344.html)

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: