r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Siatkarze z Mikołajem
05-12-2016

Siatkarze z Mikołajem

Pierwszy zespół Gminnego Ośrodka Kultury wygrał Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej w Trzydniku Dużym. W zawodach rozegranych w hali miejscowego gimnazjum rywalizowały cztery drużyny.

- Mecze, rozgrywane systemem "każdy z każdym", stały na bardzo wysokim poziomie, były bardzo zacięte i wyrównane. Zespoły walczyły do ostatniego punktu, o wygranej wielu setów decydowały "przewagi", a połowa spotkań kończyła się tie break'iem - relacjonuje jeden z organizatorów turnieju Robert Nowosad.

Drugie miejsce zajęła druga ekipa KS GOK Trzydnik Duży, na trzeciej pozycji uplasowała się drużyna z Ożarowa, natomiast na czwartej "Tatusiowie".

W zwycięskim zespole zagrali: Mateusz Maciąg, Arkadiusz Lipowy, Artur Ufniarz, Michał Lipowy, Robert Pachla, Patryk Serwatka i Kamil Dębicki.

Na zakończenie turnieju drużyny otrzymały nagrody i słodkie prezenty, które wręczał prezes KS GOK Trzydnik Duży Ryszard Serafin.

(Źródło: http://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-siatkarze-z-mikolajem,16355.html)
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: