r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Kawałek plakatu
23-03-2022

Ostatnie zgłoszenia strażackich drużyn halowych

Organizatorzy Gminnego Turnieju Drużyn OSP w Halową Piłkę Nożną w Trzydniku Dużym kończą zapisy drużyn, które chcą zagrać w turnieju, planowanym na najbliższą niedzielę. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa w czwartek 24 marca, a dwie najlepsze ekipy wywalczą awans na Mistrzostwa Powiatu Drużyn OSP i PSP.

W zawodach mogą wziąć zespoły, złożone wyłącznie z dorosłych strażaków, którzy są członkami konkretnej jednostki OSP co najmniej od roku.

Każda z ekip może się składać z 10 zawodników, z których jednocześnie na boisku występuje bramkarz i 4 piłkarzy pola.

Zgłoszenia można przesyłać mailowo na adres: zarzadzaniekryzysowe@trzydnikduzy.

Oprócz awansu dwóch najlepszych zespołów, drużyny które zajmą trzy pierwsze miejsca odbiorą puchary, a wszystkie ekipy otrzymają dyplomy.

Gminny Turniej Drużyn OSP odbędzie się w reżimie sanitarnym w niedzielę 27 marca w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Trzydniku Dużym.

Turniej organizują wójt gminy Trzydnik Duży Krzysztof Serafin i prezes Stowarzyszenia Wschód Lubelskich Serc Michał Stawiarski. Patronami honorowymi niedzielnych zawodów są poseł Kazimierz Choma, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kraśniku Tomasz Michalczyk i radna Sejmiku Województwa Lubelskiego Anna Baluch.


(fot. organizatorzy)

Źródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-ostatnie-zgloszenia-strazackich-druzyn-halowych,26784.html?p=1

plakat

 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: