r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Niedziela pingpongistów
02-02-2017

Niedziela pingpongistów

Tegoroczny Gminny Turniej Tenisa Stołowego w Trzydniku Dużym odbędzie się w najbliższą niedzielę 5 lutego. Zawody rozpoczną się w hali miejscowego gimnazjum o 13.00, a rywalizacja będzie się odbywać w czterech kategoriach.

W turnieju mogą wziąć udział pingpongiści nie tylko z gminy Trzydnik Duży. By skorzystać z tej propozycji nie trzeba się wcześniej zapisywać. Wystarczy się zgłosić na miejscu przed rozpoczęciem zawodów.

- Takie imprezy odbywają się u nas od ponad 20 lat i gromadzą około 60 uczestników. Do startu w turnieju zachęcamy szczególnie panie, które rzadziej włączają się w rywalizację, a mają takie same szanse jak pozostali uczestnicy. W ubiegłym roku mieliśmy tylko dwie przedstawicielki płci pięknej, ale mamy nadzieję, że tym razem będzie inaczej - mówi gminny koordynator sportu Robert Nowosad.

Klasyfikacja będzie prowadzona w kategoriach - senior, gimnazjum, szkoły podstawowe i kobiety, a mecze, w zależności od liczby uczestników będą rozgrywane jednocześnie na ośmiu stołach.

(Źródło: http://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-niedziela-pingpongistow,16705.html)

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie:

Galeria ogólna