r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

 Halowy triumf "Cobry" z Wólki Olbięckiej
20-02-2017

Halowy triumf "Cobry" z Wólki Olbięckiej

„Cobra” Wólka Olbięcka wygrała tegoroczny Gminny Turniej Piłki Halowej Seniorów w Trzydniku Dużym. Zwycięstwo nie było łatwe, a o wygranej w decydującym meczu zadecydowała dogrywka.

Do rywalizacji przystąpiło sześć zespołów, które rozpoczęły zmagania od spotkań w dwóch grupach, z których do kolejnej fazy awansowały po dwie najlepsze ekipy. Zwycięzcy kolejnych meczów zagrali w finale, a pokonani o trzecie miejsce na podium.

O główne trofeum walczyły "Burza" Trzydnik i WKS "Cobra" Wólka Olbięcka. W regulaminowym czasie gry był remis 2:2, ale w dogrywce lepsza okazała się "Cobra", która wygrała 5:3 i ostatecznie wygrała cały turniej.

Mistrzowski tytuł dla "Cobry" (na zdj.) wywalczyli: Dariusz Zapalski, Mariusz Zapalski, Marcin Dyra, Damian Latawiec, Piotr Anaszewski, Jakub Kowalski i Adrian Cieślik.

W meczu o trzecie miejsce ZKS "Tuczyn" Olbięcin (na zdj.) pokonał Rzeczycę Ziemiańską 4:3, a kolejne miejsca zajęły dwie następne ekipy z Rzeczycy Ziemiańskiej. Na piątej pozycji zawody zakończył zespół pod nazwą "Patole", który w ostatnim spotkaniu pokonał "Felgę" 6:2.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy sprzęt sportowy, a trzy najlepsze dodatkowo odebrały puchary.


(fot. organizatorzy)
(Źródło: http://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-halowy-triumf-cobry-z-wolki-olbieckiej-foto,16806.html)

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: