r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Inauguracja PLAS
27-02-2017

Inauguracja PLAS

Sezon Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki w Trzydniku Dużym rozpoczęty. W cyklu trzech turniejów, które rozpoczęły się w miniony weekend, a zakończą pod koniec marca, bierze udział sześć zespołów, w tym dwa z Klubu Sportowego GOK Trzydnik Duży.

W pierwszych meczach, które są rozgrywane do trzech wygranych setów, "Wilki" SPS "Perła" Rudnik (na zdj.) wygrała z "Górką" Kraśnik 3:1, "Trójka" Kraśnik pokonała drugi zespół KS GOK Trzydnik Duży 3:1, GUKS Modliborzyce w takim samym stosunku pokonał KS GOK Trzydnik Duży I, KS GOK Trzydnik Duży II zwyciężył "Górkę" Kraśnik 3:2, a KS GOK Trzydnik Duży I wygrał z "Wilkami" SPS "Perłą" Rudnik 3:1.

Kolejny turniej odbędzie się 12 marca prawdopodobnie w Wilkołazie, a ostateczne rozstrzygnięcia w tegorocznym sezonie PLAS zapadną podczas finałowej serii zmagań siatkarzy 26 marca.

Zwycięskiej drużynie przypadną medale, puchar i tytuł "Mistrza PLAS". Zespoły, które zajmą miejsca drugie i trzecie odbiorą medale i puchary, a wszystkie ekipy otrzymają pamiątkowe statuetki i dyplomy.

Organizatorem zawodów jest KS GOK przy współudziale Gminy Trzydnik Duży.

(fot. organizatorzy)
(Źródło: http://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-inauguracja-plas-foto,16842.html )

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: