r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Jubileuszowe spotkania twórcze
01-03-2017

Jubileuszowe spotkania twórcze

Dzień Kobiet w gminie Trzydnik Duży od lat jest obchodzony podczas Twórczych Spotkań KGW. W tym roku takie obchody są organizowane po raz 25., a odbędą się w środę 8 marca w miejscowym ośrodku kultury.

Zgodnie z tradycją będzie to okazja nie tylko do złożenia paniom życzeń i gratulacji, ale także podsumowania ostatniego roku działalności kół gospodyń wiejskich oraz podziękowań od przedstawicieli władz samorządowych.

Podczas imprezy wystąpią lokalne zespoły śpiewacze, a także wokaliści i poeci oraz dziecięce zespoły artystyczne i miejscowa kapela ludowa. Występom będzie towarzyszyć wykład na temat zdrowego trybu życia i pokaz produktów wspomagających odchudzanie.

W gminie Trzydnik Duży jest kilkanaście kół gospodyń wiejskich, z których najmłodsze mają po kilka lat, a najstarsze nawet 80-letnią historię. Grupy te prowadzą różne formy działalności i to z myślą o nich od 25 lat GOK i wójt gminy Trzydnik Duży organizują twórcze spotkania. Tegoroczne rozpoczną się 8 marca o 13.00.

(Źródło: http://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-jubileuszowe-spotkania-tworcze,16851.html )

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie:

Galeria ogólna