r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Trzydnik Duży: A oni śpiewają
13-03-2017

A oni śpiewają

Prawie 40 młodych wokalistów z gminy Trzydnik Duży wystąpiło w tegorocznym konkursie „A ja śpiewam...”. Najlepsi uczestnicy eliminacji szkolnych, w tym po raz pierwszy gimnazjaliści, zaśpiewali w finale, który odbył się w miejscowym ośrodku kultury.

Prawie 40 młodych wokalistów z gminy Trzydnik Duży wystąpiło w tegorocznym konkursie „A ja śpiewam...”. Najlepsi uczestnicy eliminacji szkolnych, w tym po raz pierwszy gimnazjaliści, zaśpiewali w finale, który odbył się w miejscowym ośrodku kultury.

Spośród najmłodszych wokalistów z klas I - III szkół podstawowych jurorzy najwyżej ocenili występ Julii Partyki z Publicznej Szkoły Podstawowej w Rzeczycy Ziemiańskiej. Drugą nagrodę wyśpiewała jej szkolna koleżanka Julia Skorupa, a trzecią otrzymała Julia Buda z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Olbięcinie.

Wśród uczniów starszych klas podstawówek pierwsze miejsce ex aequo zajęły Kamila Radwan z Publicznej Szkoły Podstawowej w Rzeczycy Księżej i Magdalena Miśkiewicz z Publicznej Szkoły Podstawowej w Łychowie Gościeradowskim. Na drugą nagrodę zasłużyła Edyta Świderek z PSP w Rzeczycy Ziemiańskiej, a trzecie Julia Woźniak z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Woli Trzydnickiej.

Po występach gimnazjalistów członkowie komisji przyznali dwie równorzędne pierwsze nagrody dla Aleksandry Zięby i Katarzyny Fiut, a drugie miejsce zajęła Milena Wójcik. Wszystkie wokalistki uczą się w Publicznym Gimnazjum w Trzydniku Dużym.

Jury przyznało też sześć wyróżnień, które odebrali: Oliwia Cieślik z klasy V ZPPO w Woli Trzydnickiej, Weronika Skrok z klasy IV PSP w Rzeczycy Ziemiańskiej, a także Gabriela Kot i Aleksandra Zawół z klasy IV PSP w Łychowie Gościeradowskim oraz Aleksandra Długosz i Aleksandra Lenart z klasy III ZPPO w Olbięcinie.

Tegoroczne popisy wokalistów oceniali Marek Mochol z Gminnego Ośrodka Kultury w Gościeradowie, Magdalena Ciosek z GOK w Trzydniku Dużym i reprezentująca fundatora nagród, przewodnicząca Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Trzydniku Dużym Teresa Zawadzka.

Współorganizatorami konkursu byli Urząd Gminy i Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym oraz ZPPO w Olbięcinie.

(fot. organizatorzy)
(Źródło: http://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-a-oni-spiewaja-foto,16920.html )Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: