r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Sportowy weekend
14-03-2017

Sportowy weekend

Kibice z Trzydnika Dużego i okolic na brak emocji w miniony weekend nie mogli narzekać. W sobotę 11 marca hala miejscowego gimnazjum była areną zmagań uczestników siatkarskiego Turnieju Oldbojów, a dzień później w tym samym miejscu odbyła się druga runda spotkań w ramach Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki.

W turnieju oldbojów zagrały cztery ekipy, złożone z zawodników w wieku co najmniej 40 lat. Gospodarze z drużyny "Tatusiowie" Trzydnik Duży okazali się bardzo gościnni ustępując miejsca pozostałym uczestników. Wygrał zespół "Yellowstone" Kraśnik (zdj. 2), druga na podium była drużyna "Oldboys" Janów Lubelski (zdj. 4), a trzecie miejsce zajął "Neptun" Ożarów (zdj. 5).

Ekipa z Kraśnika wygrała wszystkie swoje mecze, ale już rywalizacja o drugie miejsce była bardzo wyrównana. Ostatecznie, z lepszym bilansem wygranych setów, zajęła je drużyna z Janowa Lubelskiego.

Gospodarze z Trzydnika Dużego (zdj. 3)wystąpili w składzie: Witold Robak, Sławomir Gąsior, Zbigniew Stefaniak, Franciszek Płecha, Sławomir Majchrewicz, Piotr Stefaniak, Piotr Wilk i Robert Nowosad.
 
W cyklu trzech turniejów PLAS, który rozpoczął się przed tygodniem, gra sześć zespołów, w tym dwa z Klubu Sportowego GOK Trzydnik Duży.

W niedzielnej serii spotkań KS GOK Trzydnik Duży I pokonał po 3:0 "Górkę" Kraśnik i "Trójkę" Kraśnik, a drugi zespół GOK Trzydnik Duży uległ 0:3 GUKS Modliborzyce i 2:3 "Wilkom" SPS "Perle" Rudnik.
 
W klasyfikacji generalnej po dwóch turniejach liderem jest GUKS Modliborzyce, drugie miejsce zajmuje KS GOK Trzydnik Duży I, a na trzeciej pozycji plasują się "Wilki" SPS "Perła" Rudnik i "Trójka" Kraśnik, które zgromadziły taką samą liczbę punktów.

Zwycięzcę tegorocznej PLAS poznamy po ostatnim turnieju cyklu, który odbędzie się 26 marca.


(fot. organizatorzy)
(Źródło: http://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-sportowy-weekend,16929.html )
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: