r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

druzyna
08-03-2022

Nowe rozgrywki siatkarzy rozpoczęte

Sześć drużyn z trzech powiatów bierze udział w Lidze Amatorskiej Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Trzydnik Duży. W niedzielę 6 marca odbył się pierwszy z cyklu trzech turniejów, a całe rozgrywki zakończą się na początku kwietnia.

Do rywalizacji przystąpiły: "Yellowstone" Kraśnik, KS GOK Trzydnik Duży, Nadleśnictwo Gościeradów, GUKS Modliborzyce, "Wczorajsi" Janów Lubelski i "Neptun" Ożarów.

Podczas każdego z trzech turniejów wszystkie zespoły rozegrają po dwa mecze. W inauguracyjnej kolejce po dwa spotkania i to bez straty seta wygrały "Yellowstone" Kraśnik i "Wczorajsi" Janów Lubelski.

Gospodarze z KS GOK Trzydnik Duży najpierw przegrali 0:3 z rywalami z Kraśnika, a w drugim spotkaniu pokonali 3:1 ekipę z Ożarowa.

Kolejne zawody odbędą się 20 marca, a ostatnia runda jest planowana na 3 kwietnia.Trzy pierwsze zespoły odbiorą medale i puchary, a pozostałe drużyny otrzymają pamiątkowe statuetki i dyplomy.

Wszystkie mecze będą rozgrywane w Trzydniku Dużym.
 
źródło: IAS24
 
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: