r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Kawałek plakatu
24-02-2022

Na pomoc czworonożnym przyjaciołom

Kończy się akcja pomocy dla zwierząt, organizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym. Karma i inne produkty, które są przyjmowane do końca miesiąca, trafią do podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom "Tulimy" w Kraśniku.

- Część darów już mamy, ale wierzymy, że ludzi o dobrych sercach, którym los czworonożnych przyjaciół nie jest obcy, jest u nas więcej - mówią pomysłodawcy zbiórki.

Na karmę, podkłady higieniczne i żwirek dla kotów i psów, czekają do 28 lutego. Można je dostarczać nie tylko do trzydnickiego do ośrodka kultury, ale również do świetlic wiejskich.

Osoby, które chciałyby coś przekazać, a nie mogą tego dostarczyć w wyznaczone miejsca, mogą to zgłosić organizatorom akcji, którzy przyjadą, by odebrać dary. Informacje w tej sprawie można przekazywać telefonicznie pod numer: 15 873 18 26.


(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

Źródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-na-pomoc-czworonoznym-przyjaciolom,26642.html

Plakat

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie:

Galeria ogólna