r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

plac zabaw
08-12-2021

Jest wykonawca placów zabaw

Gmina Trzydnik Duży podpisała we wtorek 7 grudnia umowę z firmą, która przebuduje place zabaw w pięciu miejscowościach. Prace mają być wykonane jeszcze w tym roku, a część pieniędzy na ten cel samorząd pozyskał z Unii Europejskiej.

Ze względów proceduralnych przetarg na realizację inwestycji był ogłaszany kilka razy. Ostatecznie wykonaniem robót zajmie się firma z Ciecierzyna koło Lublina, która jako jedyna złożyła oferty w zakończonym właśnie postępowaniu.

Prace w Agatówce, Budkach, Dąbrowie, Trzydniku Dużym i Trzydniku Dużym-Kolonii będą kosztować ponad 240 tysięcy złotych.

Zakres robót jest podobny. Trzeba m.in.: uporządkować teren pod place zabaw oraz dostarczyć i zamontować urządzenia zabawowe, kosze na śmieci oraz ławki. W przebudowanych obiektach najmłodsi mieszkańcy gminy będą mieć do dyspozycji m.in: bujaki, czworokąty wielofunkcyjne, huśtawki i karuzele.

Ponad 60 procent kosztów Gmina Trzydnik pokryje dotacją z unijnego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, którą pozyskała za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania Ziemi Kraśnickiej.

 

Żródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-jest-wykonawca-placow-zabaw,26247.html

 

 

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: