r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

Kawałek plakatu
23-11-2021

Mobilny punkt szczepień w urzędzie

Codzienne raporty Ministerstwa Zdrowia przynoszą nowe rekordy dobowych zakażeń koronawirusem. Jednocześnie nieznacznie rośnie liczba Polaków, którzy zaszczepili się przeciwko Covid-19.

Jest szansa, by w gminie Trzydnik Duży wskaźnik zaszczepionych nieco się poprawił, jeśli mieszkańcy skorzystają z propozycji miejscowych władz samorządowych i odwiedzą mobilny punkt, który będzie czynny w Urzędzie Stanu Cywilnego w czwartek 25 listopada.

Pacjenci, którzy zgłoszą się między 14.00 a 18.00, będą mogli szybko, jedną dawką i bez rejestracji przyjąć jednorazową dawkę preparatu Johnson&Johnson.

Propozycja jest skierowana do dorosłych, którzy na szczepienie powinni zabrać ze sobą tylko dokument potwierdzający tożsamość.


Epidemiolodzy podkreślają, że szczepionka jest najlepszym sposobem zabezpieczenia się przed kolejną falą pandemii i apelują o odwiedzanie punktów, w których można się zaszczepić.

Tymczasem z danych resortu zdrowia wynika, że w gminie Trzydnik Duży w pełni zaszczepionych jest około 38% mieszkańców.


(fot. UG Trzydnik Duży)

Plakat 

Źródło: IAS 24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-mobilny-punkt-szczepien-w-urzedzie,26179.html

 

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: