r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Literki ABC
08-10-2021

Nowy konkurs z nagrodami na Dyktanda.pl!

Serwis www.dyktanda.pl serdecznie zaprasza do udziału w konkursie Angielski Mistrz Wypracowań!

W tym przypadku zmagania uczestników będą opierały się na omawianiu zagadnień z tego popularnego języka obcego. Ale uwaga! Organizator oczekuje, że prace konkursowe przygotowywane będą po polsku, tak aby mogły stanowić faktyczną pomoc dla osób uczących się języka angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów trzeba pisać poprawną angielszczyzną. Jakie są przewidziane tematy wypracowań? To np. proste i trudne wyrazy, potoczne zwroty oraz czasy i inne elementy gramatyki.

Co warte podkreślenia, uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opracować (z dostępnej, długiej listy), ale również nagrody, które otrzymają w zamian za wysoką lokatę w rankingu (do określonego pułapu kwotowego). Organizator nagrodzi aż pięćdziesięciu najlepszych uczestników! Ponadto przewidziane zostały nagrody gwarantowane za zgromadzenie określonej liczby punktów.

Konkurs właśnie wystartował i potrwa do 5 grudnia 2021 r.

Udział może wziąć udział każdy, bez względu na wiek, a przygotowane tematy pozwalają na udział osobom o różnym poziomie znajomości angielskiego. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan
Udział w konkursie jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: