r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Kawałek plakatu
08-10-2021

Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym

Trzydnik Duży będzie w najbliższy weekend gościć uczestników Mistrzostw Powiatu Kraśnickiego w Tenisie Stołowym. Zawody odbędą się w niedzielę 10 października w sali gimnastycznej przy miejscowej szkole podstawowej.

Pingpongiści, którzy chcą wziąć udział w zawodach, nie muszą się wcześniej zapisywać. Rejestracja zawodników rozpocznie się w dniu turnieju o 8.30, a oficjalne otwarcie mistrzostw jest planowane godzinę później.

Rywalizacja będzie się odbywać w pięciu kategoriach wiekowych, oddzielnie wśród kobiet i mężczyzn. W najmłodszej grupie wystartują dziewczynki i chłopcy z klas I - IV szkół podstawowych. W kolejnych kategoriach będą rywalizować uczniowie klas V - VIII podstawówek, ich starsi koledzy ze szkół średnich, seniorzy w wieku od 20 do 49 lat i weterani 50+.

Wszyscy pingpongiści otrzymają medale, dyplomy i upominki, a za pierwsze trzy miejsca organizatorzy przewidzieli także puchary.

Do udziału w mistrzostwach i kibicowania zawodników zachęcają wójt gminy Trzydnik Duży Krzysztof Serafin, prezes Stowarzyszenia "Wschód Lubelskich Serc" Michał Stawiarski i Gminny Klub Sportowy KS GOK w Trzydniku Dużym. Patronami zawodów są poseł Kazimierz Choma, Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski i starosta kraśnicki Andrzej Rolla.


(fot. organizatorzy)

Plakat

Źródło: IAS 24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-mistrzostwa-powiatu-w-tenisie-stolowym,25939.html

 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: