r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Nuty złote na nutach
01-10-2021

Quiz i płyty na dzień muzyki

1 października to Międzynarodowy Dzień Muzyki. Z tej okazji Gminny Ośrodek Kultury we Trzydniku Dużym zaprasza mieszkańców do udziału w internetowej zabawie, w której można wygrać płyty.

By dać sobie szansę na wylosowanie trofeum trzeba rozwiązać jeden z trzech quizów, opublikowanych na profilu placówki na Facebook’u. Są w nich pytania zarówno związane z historią muzyki, jak również dotyczące współczesnych utworów. Odpowiadający muszą wiedzieć na przykład: czy harmonijka ustna jest instrumentem dętym, w którym wieku żył i tworzył Fryderyk Chopin, czy alt to głos męski czy kobiecy albo jak brzmią pełne tytuły utworów z repertuaru Violetty Villas i zespołu Perfect, a rozpoczynających się od słów - "Do Ciebie…" i "Kołyska dla..."?

Osoby, które udzielą poprawnych odpowiedzi, wezmą udział w losowaniu nagród. Będą to płyty, które mogą być ciekawym uzupełnieniem dyskografii nie tylko miłośników muzyki klasycznej, ale również fanów rocka, popu czy hip-hop’u.

Termin przyjmowania odpowiedzi upływa w poniedziałek 4 października o północy, a lista laureatów ma być ogłoszona dzień później, także na profilu GOK w Trzydniku Dużym na Facebook’u.


(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

Źródło: IAS 24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-quiz-i-plyty-na-dzien-muzyki,25898.html?p=1

 

 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: