r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Plac zabaw
20-09-2021

Dzieci będą miały gdzie się bawić

Dzięki wsparciu Unii Europejskiej Gmina Trzydnik Duży przebuduje place zabaw w pięciu miejscowościach. Prace planowane w Agatówce, Budkach, Dąbrowie, Trzydniku Dużym i Trzydniku Dużym-Kolonii, powinny być wykonane tej jesieni.

Zakres prac jest podobny. W wymienionych miejscach trzeba m.in.: uporządkować teren pod place zabaw oraz dostarczyć i zamontować urządzenia zabawowe, kosze na śmieci oraz ławki. W przebudowanych obiektach najmłodsi mieszkańcy gminy będą mieć do dyspozycji m.in: bujaki, czworokąty wielofunkcyjne, huśtawki i karuzele.

Firma, która wygra przetarg, na wykonać wszystkie prace w ciągu 30 dni od podpisania umowy.

Około połowy kosztów Gmina Trzydnik pokryje dotacją z unijnego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, którą pozyskała za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania Ziemi Kraśnickiej.

Źródło: IAS 24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-dzieci-beda-mialy-gdzie-sie-bawic,25831.html

 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: