r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Herb Gminy na rozmytym tle
06-09-2021

INFORMACJA

Wójt Gminy Trzydnik Duży informuje zainteresowanych rolników o możliwości zgłaszania szkód w uprawach rolnych w związku wystąpieniem na terenie gminy niekorzystnego zjawiska -nawalne deszcze. W celu dokonania zgłoszenia należy złożyć wniosek do 14.09.2021 r do godz. 15.00 w pok. nr 15 o zaistniałych szkodach na formularzach dostępnych w tut. Urzędzie oraz na stronie internetowej Urzędu www.trzydnikduzy.pl Zgłaszając szkody w oświadczeniu należy wpisać numery działek wszystkich upraw (również nieuszkodzonych) zgodnie ze złożonym wnioskiem na dopłaty w ARiMR na 2021 rok. Do zgłoszenia należy dołączyć: - kopię wniosku na dopłaty, - kopię zgłoszenia do Systemu Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt (IRZ) — księga stada, paszporty.

Ikona pdfWniosek o oszacowanie strat, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [525.23 KB]

Ikona pdfWniosek o oszacowanie strat cd., plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [553.81 KB]

Ikona pdfUpoważnienie, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [253.77 KB]

Ikona pdfOświadczenie, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [538.78 KB]

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie:

Galeria ogólna