r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

kawałek plakatu
29-07-2021

#SZCZEPIMY SIĘ w Gminie Trzydnik Duży

5 sierpnia 2021

 INFORMACJA

Wójt Gminy Trzydnik Duży informuje,

że w dniu 5 SIERPNIA 2021 r. (Czwartek) na parkingu przy Urzędzie Gminy w Trzydniku Dużym w godzinach od 14:00 do 18:00 będzie możliwość zaszczepienia się jednodawkową szczepionką firmy Johnson & Johnson przeciwko COVID -19 w mobilnym punkcie szczepień.

Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie się w wyznaczonej godzinie. Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja. Zapraszamy ! COVID-19

Plakat z informacjami: #SZCZEPIMY SIĘ w Gminie Trzydnik Duży 5 sierpnia 2021 INFORMACJA Wójt Gminy Trzydnik Duży informuje, że w dniu 5 SIERPNIA 2021 r. (Czwartek) na parkingu przy Urzędzie Gminy w Trzydniku Dużym w godzinach od 14:00 do 18:00 będzie możliwość zaszczepienia się jednodawkową szczepionką firmy Johnson & Johnson przeciwko COVID -19 w mobilnym punkcie szczepień. Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie się w wyznaczonej godzinie. Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja. Zapraszamy ! COVID-19

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: