r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

grafika z uśmiechnięta Panią
22-07-2021

Oswoić technologie

Starsi mieszkańcy gminy Trzydnik Duży mogą za darmo nauczyć się obsługi komputera i smartfona. Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju zaprasza na warsztaty pod hasłem "Cyfrowi debiutanci - oswajamy technologie", organizowane we współpracy z Centralnym Domem Technologii i trzydnickim ośrodkiem kultury.

Zajęcia są planowane na 8 i 9 września, ale chętni powinni się zgłaszać jak najszybciej, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona i o zakwalifikowaniu na warsztaty będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Propozycja jest skierowana do 15 osób w wieku co najmniej 60 lat. Spotkania będą się odbywać przez dwa dni między 10.00 a 13.30.

Uczestnicy zajęć dowiedzą się m.in.: jak skonfigurować i obsługiwać różne rodzaje komputerów i urządzeń z nimi współpracujących, do czego mogą się przydać aplikacje w smartfonie, jak komunikować się zdalnie za pomocą laptopa czy telefonu oraz jak zabezpieczyć hasła i bronić się przed wirusami.

Na zajęcia można się zapisywać telefonicznie pod numerem: 694 813 219. Zainteresowani tą ofertą powinni także wypełnić ankietę, która jest dostępna pod adresem: https://forms.office.com/r/gFcwfkbmSn, i po wypełnieniu dostarczyć do GOK w Trzydniku Dużym.

Zgłoszenia są przyjmowane do 20 sierpnia, chyba że limit miejsc zostanie wyczerpany wcześniej.


(fot. organizatorzy)

Źródło: IAS 24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-oswoic-technologie,25525.html

 

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: