r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

Logo na białym tle państwowa straż pożarna
07-04-2021

Dotacje OSP - Informacja od Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kraśniku

Informuję, że w dniu 09 kwietnia 2021 r. o godzinie 8:30 odbędzie się wideokonferencja dotyczącą realizacji dotacji KSRG, MSWiA oraz „5000+” przez jednostki OSP z terenu powiatu kraśnickiego.

Proszę o obecność Prezesów oraz Komendantów Gminnych OSP, pracowników gminy realizujących zadania związanych z działalnością jednostek OSP jak również w miarę możliwości przedstawicieli poszczególnych jednostek ochotniczych straży pożarnych.

Aby uczestniczyć w wideokonferencji można się połączyć na dwa sposoby.

Pierwszy sposób to należy wpisać adres strony: https://wideo.lubelskie.straz.gov.pl

wybrać "Dołącz do spotkania", a następnie podać numer spotkania 514 . Pole "kod dostępu" pozostawić puste. W polu "imię i nazwisko" podać np. nazwę gminy.

Drugi sposób to kliknięcie w link:

https://wideo.lubelskie.straz.gov.pl/invited.sf?secret=7chcT5OeNmcipX5wcmgK8g&id=514 a następnie w polu "imię i nazwisko" podać np. nazwę gminy.

 

W załączeniu przekazuję materiały dotyczące trybu i zasad udzielenia dotacji w stosunku do przedmiotowych dotacji w 2021 roku.

Mając powyższe na uwadze proszę kierowanie ewentualnych pytań do Komendy Powiatowej PSP w Kraśniku na adres e-mail: kp_krasnik@straz.lublin.pl, do dnia 09 Kwietnia 2021 roku do godziny 8:30. Sprawę prowadzi wydział operacyjno-rozpoznawczy, tel. 81 825 22 81 (wew. 25).

 

KOMENDANT POWIATOWY
PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ
 
 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: