r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

senior w maseczce
16-11-2020

Rada seniorów o przyszłości klubu

Spotkania czy wyjazdy członków Klubu Seniora "Radość życia" w Trzydniku Dużym, ze względu na sytuację epidemiczną, zostały zawieszone, ale to nie oznacza zaprzestania działalności. W przyszłym tygodniu odbędzie się zebranie rady klubu, która ma m.in. ustalić plan działania na najbliższe miesiące i sposób wykorzystania wspólnych funduszy.
Do końca 2020 roku trzydnicki klub seniora miał w planach wyjazd do Teatru Muzycznego Lublinie i "andrzejkową" potańcówkę. Pieniądze na ich organizację pochodzą ze składek członkowskich i Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Teatry są zamknięte, a zgromadzenia zakazane, dlatego jest propozycja, by zgromadzone środki przeznaczyć na zakup przenośnego nagłośnienia i kijków nordic walking.
 
Decyzje w tych sprawach podejmą członkowie rady, którzy spotkają się w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym w środę 18 listopada o 10.00. Zebranie z udziałem wyłącznie członków rady klubu, odbędzie się w ścisłym reżimie sanitarnym.
 
 
 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: