r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Zaproszenie do wypełnienia ankiety  - Lubelscy Liderzy Dostępności na START
01-07-2020

Zaproszenie do wypełnienia ankiety - Lubelscy Liderzy Dostępności na START


Szanowni Państwo,

zapraszamy organizacje pozarządowe z woj. lubelskiego do wypełnienia krótkiej ankiety na temat przystosowania organizacji do wdrożenia zasad dostępności przestrzeni publicznej dla osób ze szczególnymi potrzebami. Wsparcie wysiłków organizacji pozarządowych na rzecz zwiększenia dostępności przestrzeni publicznej jest głównym celem inicjowanego Lubelskiego Partnerstwa na Rzecz Dostępności. Jego inicjatorami są Związek Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych (FLOP) oraz Lubelskie Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych - Sejmik Wojewódzki (LFOON).


Proszę odpowiedź na każde z pytań. Nie ma ani dobrych ani złych odpowiedzi. Ważna jest Twoja i Twojej Organizacji ocena  aktualnych potrzeb w zakresie wdrażania zasad dostępności.

Z góry dziękujemy za udział w badaniu i jednocześnie zapewniamy, iż udzielone odpowiedzi pozostaną poufne, a uzyskane dane będą przetwarzane wyłącznie w celach badawczych i  będą prezentowane w zbiorczej postaci bez wskazywania konkretnych organizacji biorących udział w badaniu.

 

ANKIETA - Lubelscy Liderzy Dostępności na START

 

Ankietę prosimy wypełnić do 10 lipca 2020 (piątek). 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: