r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

29-06-2020

Prawie jak idole

Mieszkańcy Łychowa Szlacheckiego zdominowali konkurs fotograficzny "Być jak...", organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym. Prace zostały już ocenione, a w tym tygodniu zostaną zaprezentowane na pokonkursowej wystawie... w internecie.
Każdy z uczestników miał w kreatywny sposób upodobnić się do swojego idola poprzez ubiór, fryzurę czy gesty i zrobić zdjęcie. Fotografie ocenili instruktorzy GOK - Magdalena Ciosek i Sławomir Nowak, którzy w końcowym protokole podkreślili, że pierwszorzędnym kryterium oceny był przekaz, a nie poprawność techniczna zdjęć.
 
Członkowie jury postanowili, że pierwszą nagrodę otrzyma 10-letni Krzysztof Górny, który zaprezentował się jak Robert Lewandowski.
 
Na drugą zasłużył jego rówieśnik Sebastian Zawół za postać Jasia Fasoli, a trzecia trafi do 13-letniej Aleksandry Zawół, której idolką jest Ava Max.
 
Prace uczestników konkursu będzie można oglądać na zdalnej wystawie, która ma być gotowa w przyszłym tygodniu i dostępna na profilu placówki na Facebook'u.
 
 
(fot. GOK w Trzydniku Dużym)
 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: