r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

24-06-2020

KOMUNIKAT

Wójt Gminy Trzydnik Duży informuje, iż Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji organizuje akcję pn. „Bitwa o wozy”.
W każdym województwie gmina do 20 tys. mieszkańców z największą frekwencją w pierwszej turze wyborów prezydenckich otrzyma od Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej środki na sfinansowanie w całości średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego.
 
Dlatego też zachęcam wszystkich mieszkańców gminy a w szczególności członków Ochotniczych Straży Pożarnych i ich rodzin do mobilizacji i wzięcia udziału w wyborach.
 
Jednocześnie przypominam, że podczas wizyty w lokalu wyborczym, wyborca zobowiązany jest do przestrzegania przepisów mających przeciwdziałanie szerzeniu się epidemii koronawirusa.
 
Oznacza to konieczność utrzymywania dystansu społecznego, a także zakrywania ust i nosa maseczką, którą należy jednak na chwilę zdjąć podczas odbierania pakietu wyborczego, tak aby umożliwić komisji weryfikację tożsamości.
 
Wójt Gminy
Krzysztof Serafin
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: