r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

08-06-2020

Być jak....

Strażakiem, piosenkarką, aktorem, lekarzem, policjantem, prawnikiem.... To tylko kilka najczęściej powtarzających się odpowiedzi na pytanie "Kim chciałbyś zostać w przyszłości?". Przed nie lada wyzwaniem, zmierzenia się z tymi marzeniami, stawia młodych mieszkańców gminy Trzydnik Duży miejscowy ośrodek kultury, który zachęca ich do udziału w konkursie fotograficznym.
- Każdy ma swojego idola i na pewno nie raz chciał poczuć się jak on, wcielić w jego rolę i zdobyć uznanie. W dobie radia, telewizji i internetu takich możliwości jest sporo, dlatego wykażcie się pomysłowością, pokażcie odrobinę szaleństwa i spróbujcie zrealizować marzenia. Wystarczy w kreatywny sposób upodobnić się do swojego idola poprzez ubiór, fryzurę czy gesty i zrobić zdjęcie - piszą w regulaminie zabawy jej pomysłodawcy.

Dodają, że liczy się wygląd, gesty i inne elementy, które wpływają na image idola i jego osobowość.
 
Z tym wyzwaniem mogą się zmierzyć dzieci i młodzież do 18 lat, którzy mają czas na wykonanie konkursowych zadań do 19 czerwca. Propozycje opatrzone tytułem konkursu "Być jak..." trzeba przesłać mailem na adres: goktrzydnik@o2.pl.

Wyniki zostaną ogłoszone pod koniec miesiąca na profilu ośrodka kultury na Facebook'u i na stronie: www.goktrzydnik.pl, gdzie jest dostępny pełnym regulamin i niezbędne formularze. Dodatkowe informacje można uzyskać także telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26.
 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: