r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

IAS 24: Wojewódzkie sukcesy recytatorskie
04-12-2012

IAS 24: Wojewódzkie sukcesy recytatorskie

Uczennica Publicznego Gimnazjum z Trzydnika Dużego Daria Suchora znalazła się wśród laureatów tegorocznego finału wojewódzkiego 16 Jesiennego Konkursu Recytatorskiego "Świat w krzywym zwierciadle - w poszukiwaniu dystansu i rozumu".

Jego uroczyste podsumowanie odbędzie się w środę 5 grudnia w Lublinie.

Uczennica pierwszej klasy trzydnickiego gimnazjum, która przygotowywała Anna Suduł, zawdzięcza ten sukces oryginalnemu wykonaniu utworu Mariana Załuckiego pod tytułem "Pan Słowik".


Daria Suchora była jednym z sześciu recytatorów nominowanych do finału wojewódzkiego podczas eliminacji powiatowych, które odbyły się w listopadzie w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym. Aż cztery z nich, spośród 45 osób, znalazły się na liście laureatów. Oprócz Darii Suchory są to: Natalia Słotwińska z drugiej klasy Publicznej Szkoły Podstawowej w Bobach Kolonii oraz Róża Likos z piątej klasy i Gabriela Ufniarz z szóstej klasy Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu. Opiekunkami tych recytatorek są Małgorzata Kowalczyk i Justyna Wolszczakowska. 

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: