r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

IAS 24: Nabór wniosków w LGD
02-12-2012

IAS 24: Nabór wniosków w LGD

Od najbliższego poniedziałku mieszkańcy gminy Trzydnik Duży oraz innych gmin, wchodzących w skład Lokalnej Grupy Działania Ziemi Kraśnickiej będą mogli się starać o pieniądze na realizację własnych pomysłów.
Rozpoczynający się 3 grudnia ostatni w tym roku nabór wniosków, które mają szanse na dofinansowanie z unijnego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, potrwa dwa tygodnie.

Na tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw LGD ma do rozdysponowania w sumie ponad 450 tysięcy złotych. 

Mogą się o nie ubiegać m.in.: osoby fizyczne i prawne, podejmujące lub już prowadzące działalność gospodarczą, spółki prawa handlowego nieposiadające osobowości prawnej oraz wspólnicy spółek cywilnych, prowadzący działalność gospodarczą jako mikroprzedsiębiorstwo. Szczegółowe warunki jakie trzeba spełniać, by móc starać się o wsparcie oraz odpowiednie formularze są dostępne na stronach: www.trzydnik.lubelskie.pl i www.lgdkrasnik.pl.

Wnioski należy składać w biurze LGD przy ul. Jagiellońskiej 5 w Kraśniku. 
Lokalna Grupa Działania Ziemi Kraśnickiej obejmuje zasięgiem 9 gmin powiatu kraśnickiego: Annopol, Dzierzkowice, Gościeradów, Kraśnik, Szastarka, Trzydnik Duży, Wilkołaz, Urzędów i Zakrzówek.
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: