r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

IAS 24: Wiejscy artyści na przeglądzie
16-11-2012

IAS 24: Wiejscy artyści na przeglądzie

Artyści z niemalże wszystkich gmin powiatu kraśnickiego przyjadą w sobotę 17 listopada do Trzydnika Dużego, by wziąć udział w jedenastym Powiatowym Przeglądzie Twórczości Artystycznej Wsi.

Wystąpi w nim 21 zespołów, w tym kapele ludowe i zespoły śpiewacze oraz jeden zespół teatralno-obrzędowy, które zaprezentują dowolny repertuar regionalny. Tematyka prezentacji nie jest ograniczona, ale nie mogą to być programy przedstawiane we wcześniejszych edycjach przeglądu.


Na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Trzydniku Dużym zaprezentuje się w sumie około 200 artystów z gmin: Annopol, Dzierzkowice, Gościeradów, Kraśnik, Szastarka, Trzydnik Duży i Urzędów. W sumie na scenie 

Otwarte dla publiczności przesłuchania rozpoczną się o 10.00, a będzie je oceniać jury, w którego składzie znajdą się: pedagog i członek chóru "Canticum Canticorum" Renata Góreczna, pedagog-muzyk Urszula Olszówka oraz inspektor Wydziału Promocji Starostwa Powiatowego w Kraśniku Andrzej Gotner. 

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: