r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

IAS 24: Dokończenie modernizacji świetlicy w Rzeczycy
14-08-2012

IAS 24: Dokończenie modernizacji świetlicy w Rzeczycy

W ubiegłym roku władze gminy Trzydnik Duży rozbudowały świetlicę wiejską w Rzeczycy Księżej. Teraz chcą zagospodarować plac wokół budynku i zabezpieczyć starą jego część. Właśnie ogłosiły przetarg na wykonanie robót, które potrwają około dwóch miesięcy.

Jesienią 2011 roku miejscowa remiza Ochotniczej Straży Pożarnej została rozbudowana o część, w której znalazła się m.in. siedziba filii Gminnej Biblioteki Publicznej z pracownią komputerową. Budynek został docieplony, otynkowany i pomalowany, ale prace były prowadzone tylko w dobudowanej części. Obecnie samorząd chce zabezpieczyć fundamenty nieremontowanego fragmentu obiektu, a także wykonać zadaszenie nad schodami zewnętrznymi i ułożyć chodnik z kostki. 

Oferty firm, które chcą zrealizować tę inwestycję są przyjmowane do 21 sierpnia, a wszystkie prace mają być wykonane do połowy października. Gmina sfinansuje je z własnego budżetu. 


Szczegółowe warunki udziału w przetargu można znaleźć na stronie: www.bip.lublin.pl/trzydnik. 


(artykuł: www.trzydnik.ias24.eu)

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: