r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

IAS 24: Fotograficzne fascynacje
18-10-2012

IAS 24: Fotograficzne fascynacje

Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym zaprasza do oglądania prac uczestniczących w konkursie fotograficznym. Jury już oceniło wszystkie propozycje, ale wyniki zostaną ogłoszone podczas oficjalnego podsumowania konkursu w piątek 26 października.

W organizowanym po raz piąty konkursie uczestniczyło około 40 fotografii. Wszystkie zgłosili mieszkańcy gminy Trzydnik Duży, ale wykonane przez nich zdjęcia nie musiały dotyczyć najbliższej okolicy. Najbardziej popularnym tematem jest przyroda i pejzaże.


Uroczyste otwarcie ekspozycji, połączone z wręczeniem nagród laureatom, odbędzie się w przyszły piątek o 17.00. 

Do zwiedzania ekspozycji zapraszają autorzy prac i organizatorzy konkursu, którymi są Gminny Ośrodek Kultury i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Trzydniku Dużym.


Natomiast jeszcze przez prawie dwa tygodnie fotograficy amatorzy z gminy Trzydnik Duży oraz innych gmin, należących do Lokalnej Grupy Działania Ziemi Kraśnickiej, mogą zgłaszać swoje propozycje w konkursie, organizowanym przez LGD.

W tym przypadku fotografie muszą być wykonane w tym roku i powinny dotyczyć walorów krajobrazowych, architektonicznych lub historycznych wybranych rejonów powiatu kraśnickiego.

Zdjęcia należy dostarczyć osobiście lub przesłać na adres: Lokalna Grupa Działania Ziemi Kraśnickiej, ul. Jagiellońska 5, 23-200 Kraśnik. Termin nadsyłania prac upływa 31 października.

Regulamin i niezbędne załączniki są dostępne na stronie: www.lgdkrasnik.pl, a dodatkowe informacje można uzyskać w biurze LGD także telefonicznie pod numerem: 81 825 27 27.


(artykuł: www.trzydnik.ias24.eu)
(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: