r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

IAS 24: Międzypokoleniowy konkurs plastyczny
20-10-2012

IAS 24: Międzypokoleniowy konkurs plastyczny

Około 50 propozycji weźmie udział w konkursie plastycznym pod hasłem "Wnukowie i Dziadkowie - Międzypokoleniowa Magia", organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym.

Posiedzenie jury odbędzie się w przyszłym tygodniu, a najciekawsze prace zostaną zaprezentowane na pokonkursowej wystawie. 


W konkursie mogły brać udział dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniowie szkół podstawowych. Najwięcej propozycji nadesłali młodzi plastycy z placówek w Olbięcinie i Rzeczycy Księżej. Prace będą oceniane w czterech kategoriach wiekowych: cztero- i pięciolatków, "zerówkowiczów", a także uczniów klas I - III oraz klas IV - VI. 

Technika wykonania prac nie była ściśle określona, ale temat każdej z nich musiał nawiązywać do celów konkursu. Były to m.in.: zachęcanie dzieci do pomagania osobom starszym oraz korzystanie z ich wiedzy i doświadczenia życiowego, przybliżenie im nowinek technologicznych i cywilizacyjnych współczesnego świata, a także przełamywanie stereotypów, związanych z aktywnością osób starszych oraz promocja Europejskiego Roku Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej.(artykuł: www.trzydnik.ias24.eu)

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: