r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

IAS 24: GOK w nowej szacie
21-10-2012

IAS 24: GOK w nowej szacie

Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym ma nową stronę i adres w internecie.

Pod www.goktrzydnik.com.pl są zarówno podstawowe dane na temat placówki, jak i informacje m.in. o prowadzonych zajęciach, realizowanych projektach, a także relacje z najciekawszych wydarzeń kulturalnych i zapowiedzi imprez organizowanych w gminie bądź z udziałem trzydnickich artystów. 

Wśród nowości na stronie GOK-u jest zakładka z materiałami video. 

Główną część serwisu stanowią zaproszenia do udziału w bieżących wydarzeniach i konkursach. 

Obecnie GOK w Trzydniku Dużym zaprasza m.in. do oglądania wystawy zdjęć, nadesłanych na piąty Gminny Konkurs Fotograficzny. Oficjalne otwarcie ekspozycji, połączone z ogłoszeniem wyników konkursu i wręczeniem nagród laureatom, zaplanowano na najbliższy piątek 26 października.


Do końca tego miesiąca trzydnicki ośrodek kultury przyjmuje zgłoszenia chętnych do udziału w tegorocznym Jesiennym Konkursie Recytatorskim pod hasłem "Świat w krzywym zwierciadle - w poszukiwaniu dystansu i rozumu". Propozycja jest kierowana do wykonawców w różnym wieku, od uczniów szkół podstawowych, przez gimnazjalistów i licealistów, po dorosłych recytatorów. 

Więcej informacji na temat tego konkursu i innych przedsięwzięć realizowanych przez GOK w trzydniku można znaleźć na nowej stronie. Jej administratorzy przyznają, że obecna jej wersja nie jest ostateczna, a uzupełnianie danych może potrwać jeszcze kilka tygodni. Zwracają też uwagę, że oprócz nowej szaty graficznej, strona www.goktrzydnik.com.pl, powinna być także łatwiejsza w obsłudze, ponieważ znajduje się na lepszym serwerze, co powinno zdecydowanie przyspieszać ładowanie jej zawartości.(artykuł: www.trzydnik.ias24.eu)

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: