r. Imieniny

Dla mieszkańców

16-03-2018

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Powiat Kraśnicki realizuje zadanie polegające na udzielaniu nieodpłatnej pomocy prawnej dla mieszkańców Powiatu Kraśnickiego na podstawie ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej. Powiat prowadzi 4 punkty pomocy prawnej - 2 punkt zlokalizowane w Starostwie Powiatowym i 2 punkty w Urzędzie Gminy Kraśnik. Punkty czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30. Z nieodpłatnej pomocy prawnej mogą skorzystać osoby wskazane w w/w ustawie.

ZASADY UDZIELANIA NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ, plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [18.77 KB]

OSOBY UPRAWNIONE DO OTRZYMANIA NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ, plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [16.08 KB]

HARMONOGRAM PRACY PUNKTÓW NIEODPŁATNYCH PORAD PRAWNYCH NA TERENIE POWIATU KRAŚNICKIEGO 2018 r., plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [15.08 KB]

ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
Mobilna aplikacja Gminy My Local News
Mobilna aplikacja Gminy Trzydnik Duży My Local News
PROJEKTY UNIJNE

Projekty zrealizowane w Gminie:

GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.