r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Dla mieszkańców

Najładniejsze ogrody i posesje
25-08-2017

Najładniejsze ogrody i posesje

Najładniejszy w gminie Trzydnik Duży ogród znajduje się w Olbięcinie, a najbardziej zadbane gospodarstwo jest w Trzydniku Dużym-Kolonii. Laureaci obydwu konkursów odbiorą nagrody podczas dożynek, które odbędą się w ten weekend na miejscowym stadionie.

Jury oceniło w tym roku 7 ogrodów i 4 gospodarstwa. Najładniejszymi ogrodami mogą się pochwalić Beata Stachulska z Olbięcina, Elżbieta Rycerz, także z Olbięcina oraz Halina Markiewicz z Woli Trzydnickiej i Wiesława Blat z Budek. W konkursie gospodarstw jury doceniło Leokadię i Marcina Łukasików z Trzydnika Dużego-Kolonii, Ewę i Zbigniewa Długoszów z Łychowa Gościeradowskiego oraz Marzenę Chołodę z Woli Trzydnickiej, a także Macieja Ufniarza z Łychowa Szlacheckiego. 

 

Podczas święta plonów zostanie rozstrzygnięty także konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy, w którym mieszkańcy zgłosili 12 propozycji.

Laureaci wszystkich konkursów odbiorą nagrody w niedzielę 27 sierpnia, ale świętowanie rozpocznie się dzień wcześniej festynem muzyczno-rekreacyjnym dla całych rodzin, na trzydnickim stadionie. 

Źródło: http://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-najladniejsze-ogrody-i-posesje,17878.html

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie:

GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

Galeria ogólna