r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

11-02-2020

Gminny turniej piłki halowej

Drużyna pod nazwą "Łapie Faze" została zwycięzcą tegorocznego Gminnego Turnieju Piłki Nożnej Halowej Seniorów w Trzydniku Dużym. Na drugiej pozycji uplasowali się piłkarze zespołu "Igristnoje", a na trzecim Płomień I.
W zawodach, które odbyły się w niedzielę 9 lutego, wzięło udział 6 zespołów. Rywalizacja rozpoczęła się od zmagań grupowych, po których najlepsze drużyny awansowały do kolejnej fazy, a ekipy z ostatnich miejsc zagrały o piątą lokatę w całym turnieju.

W meczu finałowym zespół "Łapie Faze" pokonał "Igristnoje" 1:0, a trzecie miejsce wywalczył Płomień I, który wygrał 3:1 z Płomieniem II. Na piątej pozycji zawody ukończyła drużyna z Trzydnika Małego, a na piątym ekipa FC Księża.
 
Mistrzowie z "Łapie Fazy" zagrali w składzie: Mariusz Denek, Paweł Ożóg, Łukasz Czajka, Konrad Dorosz, Kacper Ryś i Krystian Pernal.

Wszystkie ekipy odebrały w nagrodę sprzęt sportowy, a oprócz tego organizatorzy przyznali wyróżnienia indywidualne dla dwóch najlepszych strzelców i bramkarzy oraz najstarszego i najmłodszego zawodnika turnieju. Najbardziej skuteczni byli - zdobywca 7 goli ww zwycięskiej drużynie Paweł Ożóg i Mateusz Staniec z zespołu "Igristnoje", który trafił do bramki rywali 5 razy. Dyplom dla najstarszego zawodnika otrzymał Wojciech Stopa, a najmłodszym uczestnikiem zawodów okazał się Albert Krupa.

(fot. organizatorzy)
 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: