r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

Wirus
29-03-2021

Świetlice zamknięte, urząd i GOK nadal w reżimie

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną i decyzjami rządu, od soboty 27 marca do piątku 9 kwietnia wszystkie świetlice działające w gminie Trzydnik Duży będą zamknięte. Dodatkowych obostrzeń nie ma w urzędzie gminy i ośrodku kultury, które nadal funkcjonują w reżimie sanitarnym.
Sprawy urzędowe można załatwiać, ale swobodne poruszanie się po budynku nie jest możliwe. Do obsługi klientów jest wydzielona sala, a przed urzędem jest "wrzutnia" na dokumenty.
 
Władze gminy apelują o ograniczenie osobistych wizyt i kontaktowanie się z pracownikami telefonicznie pod numerami: 15 873 18 79 i 15 873 18 21 albo mailowo pod adresem: sekretariat@trzydnikduzy.pl
 
Urzędowe sprawy można również załatwiać korzystając z elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (E-PUAP), a dokumenty w formie papierowej dostarczać za pośrednictwem tradycyjnej poczty.
Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym jest czynny w stałych godzinach, ale wszystkich odwiedzających i pracowników obowiązuje specjalna procedura bezpieczeństwa. Do budynku może wejść maksymalnie 5 osób, ale w jednym pomieszczeniu może przebywać jednocześnie tylko 1 osoba, nie licząc pracowników GOK.

Zarówno w urzędzie, jak i w ośrodku kultury obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa, dezynfekcja dłoni i dystans społeczny.
Źródło: IA24
 
 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: